Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to et translation catalogue (45 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Page Style
et: Lehe stiil

en: Administer
et: Haldus

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Screenshots
et: Ekraanitõmmised

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Theme
et: Teema

en: days
et: päeva

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: Medium
et: Keskmine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Link text
et: Lingi tekst

en: module
et: moodul

en: to
et: -

en: Features
et: Omadused

en: White
et: Valge

en: People
et: Kasutajad

en: or
et: või

en: Permissions
et: Õigused

en: Standard
et: Standardne

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Bold
et: Rasvane

en: Blocks
et: Plokid

en: Allowed values
et: Lubatud väärtused

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Blue
et: Sinine

en: Clean URLs
et: Puhtad URL-id

en: Black
et: Must

en: Toggle display
et: Näita või peida

en: and
et: ja

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Yellow
et: Kollane

en: Identification
et: Tuvastamine

en: Translate interface
et: Kasutajaliidese tõlkimine

en: Structure
et: Struktuur

en: Current Theme
et: Praegune kujundusmall

en: Regional and language
et: Regioon ja keel

en: Checked
et: Kontrollitud
