Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (47 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Page Style
fi: Sivun tyyli

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Screenshots
fi: Kuvakaappaukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Theme
fi: Teema

en: days
fi: päivät

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Normal
fi: Normaali

en: Warning
fi: Varoitus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: module
fi: moduuli

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: People
fi: Käyttäjät

en: or
fi: tai

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Standard
fi: Standardi

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Blue
fi: Sininen

en: Clean URLs
fi: Siistityt verkko-osoitteet

en: Black
fi: Musta

en: Toggle display
fi: Näytettävät elementit

en: and
fi: ja

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Yellow
fi: Keltainen

en: Identification
fi: Perustiedot

en: Translate interface
fi: Käyttöliittymän kääntäminen

en: Structure
fi: Rakenne

en: Current Theme
fi: Nykyinen teema

en: Lighter
fi: Ohennetumpi

en: Bolder
fi: Lihavoidumpi

en: Regional and language
fi: Alue ja kieli

en: Checked
fi: Tarkistettu
