Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to gl translation catalogue (41 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Page Style
gl: Estilo de Páxina

en: Administer
gl: Administrar

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Theme
gl: Tema

en: days
gl: días

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Warning
gl: Alerta

en: Medium
gl: Medio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: module
gl: módulo

en: to
gl: a

en: Features
gl: Funcionalidades

en: White
gl: Branco

en: People
gl: Persoas

en: or
gl: ou

en: Permissions
gl: Permisos

en: Standard
gl: Estándar

en: Theming
gl: Tematización

en: Bold
gl: Negriña

en: Blocks
gl: Bloques

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Blue
gl: Azul

en: Clean URLs
gl: URL limpos

en: Black
gl: Negro

en: Toggle display
gl: Cambiar a visualización

en: and
gl: e

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Yellow
gl: Amarelo

en: Identification
gl: Identificación

en: Translate interface
gl: Traducir interface

en: Structure
gl: Estrutura

en: Regional and language
gl: Rexionais e de idioma
