Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to hu translation catalogue (82 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Page Style
hu: Oldalstílus

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Block title
hu: Blokk címe

en: Screenshots
hu: Képernyőképek

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Update
hu: Frissítés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Theme
hu: Smink

en: days
hu: napok

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Normal
hu: Általános

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Medium
hu: Közepes

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: module
hu: modul

en: to
hu: ide

en: Text links
hu: Szöveges hivatkozások

en: Image links
hu: Képes hivatkozások

en: Features
hu: Jellemzők

en: White
hu: Fehér

en: People
hu: Emberek

en: or
hu: vagy

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Standard
hu: Általános

en: Theme settings
hu: Sminkbeállítások

en: Theming
hu: Sminkelés

en: jQuery plugins
hu: jQuery beépülők

en: Bold
hu: Vastag

en: Blocks
hu: Blokkok

en: Allowed values
hu: Megengedett értékek

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Blue
hu: Kék

en: Clean URLs
hu: Rövid webcímek

en: Black
hu: Fekete

en: Toggle display
hu: Megjelenés választó

en: and
hu: és

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Footnote
hu: Lábjegyzet

en: Example:
hu: Példa:

en: Select menu
hu: Kiválasztó menü

en: No !abbr_css required.
hu: !abbr_css nem szükséges.

en: Change the following elements:
hu: A következő elemek megváltoztatása:

en: Settings for the display and values.
hu: Beállítások a megjelenítéshez és az értékekhez.

en: Select the type of block.
hu: Blokk típusának kiválasztása.

en: Yellow
hu: Sárga

en: Identification
hu: Azonosítás

en: Translate interface
hu: Felület fordítása

en: Structure
hu: Felépítés

en: Browser independent.
hu: Böngészőfüggetlen.

en: Select the block title.
hu: Blokk címének kiválasztása.

en: Adjustable.
hu: Állítható.

en: Unchecked
hu: Nincs bejelölve

en: Download Themes
hu: Sminkek letöltése

en: One click function.
hu: Egy kattintásos művelet.

en: No tutorial required.
hu: Nem szükséges leírás.

en: Themable.
hu: Sminkelhető.

en: Go to:
hu: Ide menjen:

en: Create Themes
hu: Sminkek létrehozása

en: Text and value
hu: Szöveg és érték

en: for example
hu: például

en: Only the value
hu: Csak az érték

en: Hide text and value
hu: Szöveg és érték elrejtése

en: Remove text and value in the source code
hu: Szöveg és érték eltávolítása a forráskódban

en: Display inline
hu: Jelenlegi beágyazó

en: Current Theme
hu: Aktuális smink

en: Variable deleted:
hu: Törölt változó:

en: Cookie Domain
hu: Süti domain

en: Cookie Expires
hu: Süti lejárata

en: The minimum is 1 day in:
hu: A legkisebb 1 nap ebben:

en: The maximum is 3650 day in:
hu: A legnagyobb 3650 nap ebben:

en: Lighter
hu: Vékonyabb

en: Bolder
hu: Vastagabb

en: Checked.
hu: Ellenőrzött.

en: Not checked.
hu: Nem ellenőrzött.

en: Regional and language
hu: Helyek és nyelvek

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: Uniform Resource Locator
hu: Egységes erőforrás-azonosító
