Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to kn translation catalogue (28 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Page Style
kn: ಪುಟ ವಿನ್ಯಾಸ

en: Administer
kn: ನಿರ್ವಹಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: to
kn: ಗೆ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: People
kn: ಜನರು

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Bold
kn: ಬೋಲ್ಡ್‍

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Clean URLs
kn: ಸ್ವಚ್ಚ ಯು ಅರ ಎಲ್ ಗಳು

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Footnote
kn: ಅಡಿಲೇಖ

en: Yellow
kn: ಹಳದಿ

en: Font weight
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ತೂಕ
