Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: People
ml: ആളുകള്‍

en: Clean URLs
ml: ക്ലീന്‍ യു.ആര്‍.എല്ലുകള്‍

en: and
ml: കൂടാതെ
