Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Page Style
nl: Paginastijl

en: Administer
nl: Beheren

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Theme
nl: Thema

en: days
nl: dagen

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Normal
nl: Normaal

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Link text
nl: Linktekst

en: to
nl: naar

en: Text links
nl: Tekstlinks

en: Image links
nl: Afbeeldingslinks

en: White
nl: Wit

en: People
nl: Personen

en: or
nl: of

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Standard
nl: Standaard

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Bold
nl: Vet

en: Blocks
nl: Blokken

en: Allowed values
nl: Toegestane waardes

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Blue
nl: Blauw

en: Clean URLs
nl: Gebruiksvriendelijke URL's

en: Black
nl: Zwart

en: Toggle display
nl: Weergave aan- en uitzetten

en: and
nl: en

en: Block type
nl: Bloktype

en: Example:
nl: Voorbeeld:

en: Select menu
nl: Keuzelijst

en: Yellow
nl: Geel

en: Identification
nl: Identificatie

en: Translate interface
nl: Interface vertalen

en: Structure
nl: Structuur

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Current Theme
nl: Huidig thema

en: Regional and language
nl: Land- en taalinstellingen

en: Checked
nl: Aangevinkt
