Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Administer
sq: Administrimi

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Medium
sq: Mesatar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: module
sq: moduli

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Blue
sq: Blu

en: Clean URLs
sq: URL të pastra

en: Black
sq: E zezë

en: Toggle display
sq: Ndrysho paraqitjen

en: and
sq: dhe

en: Identification
sq: Identifikimi

en: Translate interface
sq: Përkthe interfaqen
