Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Theme
sr: Тема

en: Clean URLs
sr: Чисти УРЛ-ови
