Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Page Style
ur: صفحے کا انداز

en: Administer
ur: انتظام

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Normal
ur: عمومی

en: Warning
ur: انتباہ

en: Blocks
ur: بلاکس

en: Clean URLs
ur: غیر آلودہ سرنامے
