Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Page Style
af: Bladsy-styl

en: Administer
af: Administreer

en: Block title
af: Bloktitel

en: Screenshots
af: Skermkiekies

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: People
af: Mense

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Blocks
af: Blokke

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Blue
af: Blou

en: Clean URLs
af: Skoon URLs

en: Black
af: Swart

en: Toggle display
af: Wissel vertoning

en: and
af: en

en: Identification
af: Identifikasie

en: Translate interface
af: Vertaal koppelvlak

en: Structure
af: Struktuur
