Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Medium
ast: Mediu

en: Configuration
ast: Configuración

en: module
ast: módulu

en: People
ast: Xente

en: Permissions
ast: Permisos

en: Standard
ast: Estándar

en: Clean URLs
ast: URLs llimpies
