Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Page Style
da: Side stil

en: Administer
da: Administration

en: Block title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: days
da: dage

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Warning
da: Advarsel

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: module
da: modul

en: White
da: Hvid

en: People
da: Personer

en: or
da: eller

en: Requirements
da: Krav

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: Bold
da: Fed

en: Blocks
da: Blokke

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Blue
da: Blå

en: Clean URLs
da: Rene URLer

en: Black
da: Sort

en: Toggle display
da: Vælg visning

en: and
da: og

en: Block type
da: Bloktype

en: Example:
da: Eksempel:

en: Yellow
da: Gul

en: Identification
da: Identifikation

en: Translate interface
da: Oversættelse

en: Structure
da: Struktur

en: Current Theme
da: Aktuelt tema

en: Lighter
da: Lysere

en: Bolder
da: Federe

en: Regional and language
da: Region og sprog

en: Checked
da: Markeret
