Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Page Style
gu: પૃષ્ઠ શૈલી

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: People
gu: લોકો

en: or
gu: અથવા

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો

en: Blue
gu: વાદળી

en: Clean URLs
gu: સ્વચ્છ યુઆરએલ

en: and
gu: અને

en: Checked
gu: ચકાસાયેલ
