Page Style (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Page Style
is: Stíll síðu

en: Administer
is: Stjórna

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Screenshots
is: Skjáskot

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Theme
is: Þema

en: days
is: dagar

en: Warning
is: Viðvörun

en: Medium
is: Miðlungs

en: or
is: eða

en: Permissions
is: Réttindi

en: Bold
is: Feitletrað

en: Site building
is: Vefuppbygging

en: Blocks
is: Blokkir

en: Blue
is: Blár

en: Black
is: Svartur

en: and
is: og

en: Translate interface
is: Þýða viðmót

en: Structure
is: Uppbygging
