Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Page Style
kk: Бет стилі

en: Administer
kk: Басқару

en: Block title
kk: Атауы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Medium
kk: Орташа

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Blue
kk: Көк

en: Clean URLs
kk: Таза сілтемелер

en: Black
kk: Қара

en: Toggle display
kk: Көрсетілімді ажырата қосу

en: and
kk: және

en: Identification
kk: Идентификация

en: Translate interface
kk: Интерфейсті аудару
