Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Medium
km: មធ្យម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: module
km: ម៉ូឌុល

en: People
km: មនុស្ស

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Blue
km: ពណ៌​ខៀវ

en: Clean URLs
km: URL ស្អាត

en: Black
km: ខ្មៅ

en: Toggle display
km: បិទ​បើក ការបង្ហាញ

en: and
km: និង

en: Identification
km: ការ​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ

en: Translate interface
km: បកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Regional and language
km: តំបន់​ និង​ភាសា
