Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lo: ສ່ວນໂຕ້ຕອບຜູ້ນຳໃຊ້

en: Page Style
lo: ຮູບແບບໜ້າເວັບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: People
lo: ຄົນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
