Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Page Style
lv: Lapas stils

en: Administer
lv: Administrēt

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Theme
lv: Tēma

en: days
lv: dienas

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Link text
lv: Saites teksts

en: module
lv: modulis

en: White
lv: Balts

en: People
lv: Cilvēki

en: or
lv: vai

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Standard
lv: Standarta

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Blocks
lv: Bloki

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Blue
lv: Zils

en: Clean URLs
lv: Tīri URL-i

en: Black
lv: Melns

en: Toggle display
lv: Pārslēgt attēlojumu

en: and
lv: un

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Yellow
lv: Dzeltens

en: Identification
lv: Identifikācija

en: Translate interface
lv: Tulkot saskarni

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Regional and language
lv: Reģionālie un valodas
