Page Style (7.x-1.1-rc1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Theme
ps: ویینه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Medium
ps: منځنى

en: Configuration
ps: سازول

en: People
ps: خلک

en: or
ps: او

en: Permissions
ps: اجازې

en: Standard
ps: معياري

en: Bold
ps: زغرد

en: Blocks
ps: غونډونه

en: and
ps: او

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: Structure
ps: جوړښت

en: Current Theme
ps: اوسنۍ ویینه
