Paging (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: None
es: Ninguno

en: One
es: Uno

en: characters
es: caracteres

en: Paging
es: Paginación

en: Two
es: Dos

en: Page navigation
es: Navegación de páginas

en: An error occurred at @path.
es: Ocurrió un error en @path

en: words
es: palabras

en: Page break
es: Salto de página
