Paging (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: None
hu: Nincs

en: One
hu: Egy

en: characters
hu: karakterek

en: Paging
hu: Lapozás

en: Two
hu: Kettő

en: Break long pages into smaller ones by means of a page break tag (e.g. %separator):</p>
    <pre>First page here.
    %separator
    Second page here.
    %separator
    More pages here.</pre>
hu: Hosszú oldalak kisebbekre tördelése oldal elválasztó segítségével (például %separator):</p>
    <pre>Itt az első lap.
    %separator
    Itt a második lap.
    %separator
    A további lapok.</pre>

en: Automatic page breaking based on character or word count is also supported.
hu: Támogatott a karakterek illetve a szavak száma alapján történő automatikus oldaltörés is.

en: Enable or disable paging, configure separator string, toggle automatic paging and more for each content types.
hu: Engedélyezi, vagy tiltja a lapozást, beállítja a határoló karaktersorozatot, kapcsolja az automatikus lapozást és egyebeket minden tartalomtípusra.

en: Page separator string
hu: Oldalelválasztó karaktersorozat

en: Link "Read more" to second page
hu: A „Tovább” a második oldalra hivatkozzon

en: Change page title to name of current page
hu: A lap címének megváltoztatása az aktuális lap nevére

en: Automatic paging method
hu: Automatikus lapozási mód

en: Limit by characters <small>(recommended)</small>
hu: Behatárolás karakterekkel <small>(ajánlott)</small>

en: Limit by words
hu: Behatárolás szavakkal

en: Length of each page
hu: Egy oldal hossza

en: Page Navigation (Paging)
hu: Lap navigáció (lapozás)

en: Page navigation
hu: Lap navigáció

en: !title - Page !number
hu: !title - Oldal !number

en: Allows users to use a tag to break up a node into multiple pages.
hu: Egy jelölő segítségével lehetővé teszi a tartalom oldalakra tördelését.

en: Name of !number page:
hu: !number. oldal neve:

en: Page names
hu: Oldalnevek

en: Insert page separator
hu: Oldalelválasztó beillesztése

en: An error occurred at @path.
hu: @path helyen hiba fordult elő.

en: words
hu: szó

en: Page break
hu: Oldaltörés
