Paging (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: None
ar: لا شيء

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: characters
ar: الأحرف

en: Pager
ar: دليل الصفحات
