Paging (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: None
bg: Не

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай
