Paging (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད
