Paging (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: One
cs: Jeden

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: characters
cs: znaky

en: Two
cs: Dva

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Page break
cs: Zalomení stránky
