Paging (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: None
cy: Dim

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: An error occurred at @path.
cy: Roedd gwall yn @path.
