Paging (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: None
de: Keine

en: One
de: Eins

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Configure
de: Konfigurieren

en: characters
de: Zeichen

en: Two
de: Zwei

en: Pager
de: Seitennavigation

en: !title - Page !number
de: !title - Seite !number

en: An error occurred at @path.
de: Ein Fehler ist unter @path aufgetreten.

en: words
de: Wörter

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Page break
de: Seitenumbruch
