Paging (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Configure
eo: Agordu

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo
