Paging (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Page break
eu: Orri etenak
