Paging (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: One
fi: Yksi

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: characters
fi: merkit

en: Two
fi: Kaksi

en: Pager
fi: Sivutus

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Page break
fi: Sivunvaihto
