Paging (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Enable
fr: Activer

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: None
fr: Aucun(e)

en: One
fr: Un

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Configure
fr: Configurer

en: characters
fr: caractères

en: Paging
fr: Pagination

en: Two
fr: Deux

en: Pager
fr: Pagination

en: An error occurred at @path.
fr: Une erreur est survenue à l'adresse @path.

en: words
fr: mots

en: Page break
fr: Saut de page
