Paging (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: characters
gl: caracteres

en: Pager
gl: Paxinador

en: An error occurred at @path.
gl: Aconteceu un erro en @path.

en: Pagination
gl: Paxinación
