Paging (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Configure
gu: ગોઠવણી
