Paging (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: None
hr: Nema

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: characters
hr: znakovi
