Paging (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: characters
hy: նիշերը
