Paging (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: One
is: Einn

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Configure
is: Stilla
