Paging (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: None
jv: Nihil

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: characters
jv: karakter
