Paging (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Configure
kk: Баптау
