Paging (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: characters
km: តួអក្សរ
