Paging (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: characters
kn: ಅಕ್ಷರಗಳು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್
