Paging (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: None
lv: Nav

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: characters
lv: simboli

en: Pager
lv: Šķirklis
