Paging (7.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Configure
mn: Тохируулах

en: characters
mn: тэмдэгтүүд
