Paging (7.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: One
mr: एक
