Paging (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: One
nl: Een

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: characters
nl: tekens

en: Two
nl: Twee

en: Pager
nl: Paginering

en: An error occurred at @path.
nl: Er is een fout opgetreden bij @path.

en: words
nl: woorden

en: Pagination
nl: Paginering

en: Page break
nl: Pagina-einde
