Paging (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Configure
oc: Configurar

en: characters
oc: caractèrs

en: Pager
oc: Paginacion
