Paging (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: characters
sk: znaky

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: An error occurred at @path.
sk: Vyskytla sa chyba v @path.

en: Pagination
sk: Stránkovanie
