Paging (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: characters
sl: znaki
