Paging (7.x-1.0-rc1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Configure
sq: Konfigurimi
