Paging (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: None
ta: இல்லை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: characters
ta: எழுத்துகள்
